image image
● Turnuvaya nasıl katılabilirim?
○ Sitedeki form üzerinden kendinizin ve takım arkadaşlarınızın bilgilerini girerek turnuvaya kayıt olabilirsiniz. Turnuvaya kayıt olan 18 yaşından küçük ve grup aşamalarını geçmiş herkes velilerinden alacakları izin belgelerini 10.08.2021 tarihine kadar hakemlere iletmek zorundadır. Bu belgeleri eksik takımlar çeyrek final aşamasında rekabet edemeyecek ve diskalifiye olacak, eşleştikleri rakipleri by geçecektir.
image image
● Kayıt aşamasında bir problemle karşılaştım, nasıl destek alabilirim?
○ Destek discord sunucusundan yetkili kişilerden destek alabilirsiniz https://discord.gg/6nekVxTuSe
image image
● Turnuva hangi tarihlerde gerçekleşecek?
○ Turnuvanın grup aşamaları 17, 18, 24, 25, 31 Temmuz ve 1, 7, 8 Ağustos tarihlerinde oynanacaktır. Kayıtlarınız onaylandıktan sonra hangi grupta olduğunuza göre bu tarihlerden birisinde maçlarınızı oynayacaksınız.
○ Turnuvanın çeyrek finalleri 14-15 Ağustos, yarı finalleri 21 Ağustos, 3.lük maçı 22 Ağustos ve büyük final 25 Eylül tarihinde oynanacaktır.
image image
● Turnuvaya katılım ücreti bulunmakta mıdır?
○ Turnuvaya katılım tamamen ücretsizdir.
image image
● Grup aşamaları fikstürü ne zaman açıklanacak?
○ Fikstürler 16 Temmuz tarihinde mlbbturkiye.com adresinden paylaşılacaktır.
image image
● Turnuva hakemlerine nasıl ulaşabilirim?
○ Fikstürler açıklandıktan sonra dahil olduğunuz grup için özel açılmış discord sunucusuna katıldıktan sonra sunucu içerisindeki yetkili kişiler ile iletişime geçebilirsiniz.
image image
● Maçlarda yayın olacak mı?
○ Grup aşamasında gerçekleşecek maçların yayınları olmayacak fakat, maçlarda gerçekleşen güzel hareketleri ve grupta oynanmış maçların kısa özetlerini sosyal medya hesaplarımızdan paylaşacağımız haftalık videolar ile takip edebilirsiniz.
○ Grup aşamasından sonraki turlar için ise maçlar canlı yayınlanacaktır.
image image
● Turnuvayı kazanana ödül var mı?
○ Turnuvayı kazanan takım 60.000 TL’lik ödüle ek olarak Asya'da gerçekleşecek M3 Dünya Şampiyonasına katılmaya da hak kazanacaktır. 2. Takım 30.000 TL, 3. Takım ise 15.000 TL ödül kazanacaktır. 4.-16. takımlar ve gruplardan çıkmayı başaran takımlara 300.000 Elmas Ödülü verilecektir.
image image
● Turnuva ile ilgili duyurular nerelerden yapılacak?
○ Tüm duyurular Mobile Legends Bang Bang sosyal medya hesaplarından ve grup aşamalarıyla ilgili duyurular, o gruba özel discord sunucusunda yapılacaktır.
image image
● Finaller nerede yapılacak?
○ Finaller 25 Eylül tarihinde İstanbul'daki stüdyomuzda finalde oynayacak oyuncuların katılımı ile gerçekleştirilecektir.

TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

image